Щодо харчування учнів у 2021-2022 навчальному році

Відповідно до абз.4 ч.3 ст.5 ЗУ “Про охорону дитинства” та Програми “Дитяче харчування” (зі змінами) затвердженої рішенням сесії Клеванської селищної ради # 243 від 27 травня 2021 року.Безкоштовним харчуванням у закладах загальної середньої освіти забезпечуються здобувачі освіти, які зареєстровані та проживають на території Клеванської громади із числа:

1. діти-сироти,

2. діти, позбавлені батьківського піклування,

3. діти з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних і інклюзивних класах,

4. учні 1-11 класів ЗЗСО із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України “Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям”,

5. як виняток, діти з івалідністю,

6. діти, з числа осіб, визначених у ст.10 ЗУ “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”,

7. діти, які не належать до вище вказаних категорій, але потребують безоплатного харчування на основі висновку (акту) комісії з питань розгляду заяв. Заяви подаються до:

закладів освіти за пунктами 1-6 з підтверджуючими документами;

за пунктом 7 звертатися у відділ освіти Клеванської селищної ради (знаходиться у смт Оржів, в приміщенні старостинського округу).Заяви приймаються до 10 вересня 2021 року (включно).